Kuaför Zen En İyi Hizmet

Kuaför Zen En İyi Hizmet

Kuaför salonları arsında en iyi ve en kaliteli hizmet Zen Kuaförde. Saç kesiminden, yüz bakımına en modern ve sağlıklı tekniklerin kullanıldığı Kuaför Zen Küçükyalı’da hizmet veriyor. Kuaförde Zen’de aradığınız her şeyi bulabilirsiniz.

Bir kadın için kuaförün ne demek olduğunu biliyoruz ve bu özenler çalışıyoruz. Doğru kuaförü bulmak artık çok kolay. Tüm kuaför hizmetlerinin yanında memnun ayrılacağınız bir kuaför erdiğinizi biliyoruz.

Artık kuaförden memnun ayrılacaksınız.

Kuaför Zen Hangi Hizmetleri Sunuyor?

Bir kuaförden beklediğiniz tüm hizmetler Kuaför Zen tarafından sunuluyor. Her bir hizmet özenli ve sağlıklı olmasını yanında. Modern uygulamalar ile yenilik yaratıyor.

Tüm hizmetlerimizde uzaman elemanlarımız görev almaktadır. Sizler için en uygum hizmeti sizlere sunmak için özenle çalışırlar. Modern ve özel bir kuaförünüz olsun istiyorsanız kuaför Zen bunun için bire bir.

Zen Kuaför Verilen Hizmetler


Ağda

Balyaj

Boncuk kaynak

Boya (Komple)

Çıt çıt kaynak

Dip boya

Fön

Fön (Kırık)

Gelin makyajı

Gelin başı

Kirpik boyama

Kirpik takma

Makyaj

 

Organik boya

Organik boya (Dip)

Perma

Perma (Organik)

Renk açma ve boyama (Organik)

Renk değişim

Röfle

Saç bakımı

Saç bakımı (Organik)

Saç kesimi

Saç kesimi (Şekil)

Saç örgüsü

Sir ağda (Komple)

 

 

Uygun Fiyata Kaliteli Hizmet

İyi bir kuaför her zaman pahalı mı olur? Hayır, iyi bir kuaför aynı zamanda uygun fiyatlara sahip olabilir. Uygun fiyata kaliteli hizmet alabilmek için Kuaför Zen denemeniz gereken hizmetler sunuyor. Bu güne kadar birçok kötü kuaför deneyiminiz olmuştur, artık doğru kuaförü buldunuz.

Saç kesimi ve boyama konusunda kadınlar çok hassastır. Bu hasiyet kuaförümüzde özenli hizmet ile karşılanır. Bir kadın için saçları çok önemlidir. Kuaför bu önemi bilmeli ve ona göre davranmalıdır.

Size hem samimi hem profesyonel hizmet sunuyoruz. Tüm fiyatlarımız çok uygundur. Sürekli müşterimiz olmanız bizim için her şeyden önemlidir. Fiyatlarımız buna göre belirlenmiştir.

Kuaför Zen Nerededir?

Kuaför Zen’e ulaşım çok kolaydır.

Adresimiz:

Barbaros Sok. No:120 Yılmaz Apt. 34840
Maltepe İstanbul

Küçükyalı Bağdat Caddesi

Küçükyalı Çağrı Hipermarket Karşısı

http://www.kucukyalizen.com